Ερωτηματολόγιο "Σχολική Βιβλιοθήκη και Φιλαναγνωσία"

Το σχολείο μας φέτος υλοποιεί πρόγραμμα πολιτισμού με τίτλο "ΣΧΟΛΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑ"

Οι μαθητές που συμμετέχουν στο πρόγραμμα πραγματοποιούν δράσεις που σχετίζονται με τα παρακάτω θέματα:

• Αξιοποίηση της σχολικής βιβλιοθήκης - φιλαναγνωσία - δημιουργική γραφή
  • Αξιοποίηση εργαλείων ΤΠΕ στην εκπαίδευση για τον πολιτισμό (παραγωγή αποσπασμάτων audiobook)
  • Παιδεία στα Μέσα και την Πληροφορία-Ψηφιακός Γραμματισμός (ψηφιοποίηση αρχείου βιβλιοθήκης)

Κατά την υλοποίηση του προγράμματος οι μαθητές επιβλέπονται και καθοδηγούνται από τους παρακάτω εκπαιδευτικούς:

• ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕ06
  • ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05
  • ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΝΤΛΙΡΑ ΠΕ86

Δημιουργήσαμε ένα ερωτηματολόγιο που αφορά όλους τους μαθητές του σχολείου μας.

Πατήστε το παρακάτω link για να το συμπληρώσετε.