ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ - ΚΟΙΝ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

Στο σχολείο μας βρίσκονται κάθε Τετάρτη 8.15 - 12.30 η ψυχολόγος κα Γιαννακούρα και η κοινωνική λειτουργός κα Πασπάλη. Αν επιθυμείτε κάποιο ραντεβού πρέπει να στείλετε μήνυμα στο e-mail του σχολειου μας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Στο μήνυμά σας πρέπει να γράψετε το όνομά σας, το όνομα του παιδιού σας καθώς και το κινητό σας τηλέφωνο. Το μήνυμα θα προωθηθεί στις κες Γιαννακούρα και Πασπάλη και θα επικοινωνήσουν μαζί σας τηλεφωνικώς για να κλείσετε ραντεβού.