Ενισχυτική Διδασκαλία 2017-18

Σας ενημερώνουμε ότι για τη συμμετοχή μαθητή/τριας στο πρόγραμμα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας θα πρέπει να προσκομίσετε συμπληρωμένη την αίτηση-δήλωση μαθημάτων μέχρι την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2017.Την υπέυθυνη δήλωση μπορείτε να βρείτε εδώ.

Από το Γραφείο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Παλαιού Φαλήρου προσκαλεί τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών της Α΄Γυμνασίου την Τετάρτη 25/10/17 και ώρα 18:30 σε ενημερωτική συνάντηση στην αίθουσα Πολλαπλών Εκδηλώσεων του συγκροτήματος.

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

Εκλογή 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου 2017-18

Στις 17 Οκτωβρίου 2017 έγιναν εκλογές για την ανάδειξη του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου του Σχολείου μας. Μετά από φανερή μεταξύ των εκλεγμένων μαθητών ψηφοφορία αποφασίστηκε ότι η σύνθεση του 15μελούς είναι η εξής:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Φαραντάκη Ελευθερία

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γιαμπάνης Κωνσταντίνος