Έκθεση Τεχνολογίας 2014

Τα έργα που κατασκεύασαν τα παιδιά κατά τη διάρκεια του σχ.έτους 2013-14 παρουσιάστηκαν στο χώρο του σχολείου. Παράλληλα με την έκθεση της Τεχνολογίας παρουσιάστηκαν εργασίες των μαθητών του Β'2  στα Μαθηματικά και στην Πληροφορική στο πλαίσιο διαθεματικής εργασίας που συνέδεσε αυτά τα τρία μαθήματα.

Υπεύθυνες καθηγήτριες Παπαπαναγιώτου Μήτση, Ρηνιού Δέσποινα, Σκανδαλίδη Μαίρη

Έκθεση Τεχνολογίας - Μάρτιος 2013

Έκθεση με έργα των μαθητών της Α΄και Β΄Γυμνασίου στο μάθημα της Τεχνολογίας στο χώρο του σχολείου. Υπεύθυνη καθηγήτρια κ.Παπαπαναγιώτου Μήτση

Έκθεση Τεχνολογιας Μαθηματικών - 2012

Την Τετάρτη 21-3-12 έγινε έκθεση Τεχνολογίας και Μαθηματικών στο χώρο του σχολείου μας. Συμμετείχαν με έργα τους μαθητές της Α΄ και Β΄τάξης στην Τεχνολογία και μαθητές της Β΄και Γ΄τάξης στα Μαθηματικά. Υπεύθυνες καθηγήτριες Παπαπαναγιώτου Μήτση και Ρηνιού Δέσποινα.

Έκθεση αποκριάτικης μάσκας -2012

Έκθεση με αποκριάτικες μάσκες φτιαγμένες από τους μαθητές μας στο χώρο του σχολείου. Υπεύθυνη καθηγήτρια καλλιτεχνικών κ. Παπακωνσταντίνου Δήμητρα.