Δήλωση συμμετοχής σε μαθήματα Zumba

Αγαπητοί γονείς,

Στα πλαίσια της οργάνωσης τμημάτων zumba για τους μαθητές του Γυμνασίου μας σας στέλνουμε δήλωση συμμετοχής. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επιστρέψουν τις δηλώσεις τους υπογεγραμμένες μέχρι την Τρίτη 28 τρέχοντος μηνός, ώστε να γνωρίζουμε τον αριθμό των ενδιαφερομένων μέχρι το ερχόμενο Σάββατο, ημέρα του πρώτου μαθήματος.

Για το ΔΣ

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                     Η Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Χριστίνα Βελλίδου                  Αθηνά Καραλή - Κλάδη

-----------------------------------------------------------------------------

ΔΗΛΩΣΗ   ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμένος/η ....................................,

κηδεμόνας του/της μαθητ.....   της .......... τάξης

.....................................................   δηλώνω ότι επιθυμώ να συμμετέχει το παιδί μου στη δραστηριότητα του Σχολείου μας που θα γίνεται κάθε Σάββατο στις 13.00 στο χώρο του 2ου Γυμνασίου   και θα καταβάλλω το ποσό των 10 ? κάθε μήνα για το σκοπό αυτό.

Υπογραφή: .........................................

Σύνδεσμοι για την Ασφάλεια στο Διαδίκτυο