Όμιλος Μπριτζ στο σχολείο μας !

Screenshot 2024-09-17 at 1.13.38 PM

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Το σχολείο μας ανταποκρινόμενο στην πρόσκληση της  Ελληνικής Ομοσπονδίας Μπριτζ (ΕΟΜ) για τη διάδοση του Μπριτζ στα σχολεία θα λειτουργήσει φέτος (2024-25) όμιλο Μπριτζ  για τους μαθητές μας. Τα μαθήματα θα γίνονται κάθε Παρασκευή στις 13:30 από διαπιστευμένο εκπαιδευτή της ΕΟΜ σε συνεργασία με την Κα Ρηνιού η οποία θα είναι υπεύθυνη του σχετικού σχολικού μας ομίλου. Η ΕΟΜ θα προσφέρει στους συμμετέχοντες δωρεάν κάρτα αθλητή, τα απαραίτητα βιβλία και δωρεάν συμμετοχή σε μαθητικούς αγώνες.  Όσοι επιθυμείτε να μάθετε περισσότερα παρακαλούμε ενημερώστε την Κα Ρηνιού στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι το μεσημέρι της Παρασκευής 20/9/24 προκειμένου να προγραμματίσουμε τη συγκρότηση του ομίλου και να οριστικοποιήσουμε στη συνέχεια τον αριθμό των συμμετεχόντων. Στο παρακάτω έγγραφο μπορείτε να δείτε ενημερωτικό υλικό από την ΕΟΜ για μια πρώτη γνωριμία με τα οφέλη του Μπριτζ.