ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Αποτελέσματα Ανοιχτού Μειοδοτικού Διαγωνισμού για τη Μονοήμερη Εκδρομή του Σχολείου

Στο γραφείο του Δ/ντή του 2ου Γ/σίου Παλ. Φαλήρου στις 25/04/2017 ημέρα Τρίτη, έγινε το άνοιγμα των κλειστών φακέλων με τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων που συμμετείχαν στον ανοιχτό μειοδοτικό διαγωνισμό για τη μονοήμερη εκδρομή του σχολείου μας στο Λουτράκι στις 5/5/2017 (η αρχική ημερομηνία ήταν 5/5/17, η οποία με πρακτικό του Συλλόγου Διδασκόντων άλλαξε σε 12/5/17, ημέρα Παρασκευή).

Οι προσφορές είχαν ως εξής:

• KORONA TRAVEL: 9? / μαθητή
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΛΩΝΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ: 8,5? / μαθητή
  • ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΕΛ. & ΣΙΑ Ο.Ε.: 7,5? / μαθητή

Στις παραπάνω τιμές δεν περιλαμβάνεται ο ΦΠΑ 24%.

Από τις παραπάνω προσφορές δεκτή έγινε εκείνη του ταξιδιωτικού γραφείου ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΕΛ. & ΣΙΑ Ο.Ε. έχοντας τη χαμηλότερη τιμή ανά μαθητή