Εμφάνιση #
Τίτλος Ημερομηνία Δημοσίευσης Δημιουργός Εμφανίσεις
Ενημέρωση (Υποδοχή) Γονέων Σχολ.Έτους 2016-2017 24 Οκτωβρίου 2016 Γράφτηκε από τον/την Teacher 102

Υποκατηγορίες

• ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
    • Το σχολείο

2ο Γυμνάσιο Παλαιού Φαλήρου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Π. Φαλήρου  προσκαλούν την Τετάρτη 07/10/2015 και ώρα 18.00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων στου σχολείου μας (Τερψιθέας 35 & 28ης Οκτωβρίου Π. Φάληρο, τηλ. 210 9833992, 210 9880799, blog: http: blogs.sch.gr/2gympfal) τους γονείς των μαθητών της Α΄ Γυμνασίου σε συνάντηση γνωριμίας και ενημέρωσης.

Στη συνάντηση αυτή μπορούν να παρευρεθούν και οι γονείς των υπολοίπων τάξεων.

30/09/2015

Βελής Ιωάννης